"Balsan" šarminės manikiūro ir pedikiūro priemonės

UAB „Kvapų Oazė“ pristato „Balsan“ naujos kartos rankų ir kojų priežiūros priemones, kurios pakeičia tradicinį manikiūrą ir pedikiūrą. „Balsan“ priemones galima naudoti nėščioms moterims, cukriniu diabetu sergantiems žmonėms ir vaikams.

Nr. 1. „Balsan“ masažinis kojų kremas su žolelių ekstraktais atgaivinakojas ir pėdas, atpalaiduoja raumenis, sustangrina odą. Tinka venų varikoze sergantiems žmonėms.
Nr. 2. „Balsan“ kremas su sintetintu šlapalu odos įtrūkiams šalinti per 3–4 savaites 50–90 % sustiprina odos struktūrą. Suminkština rageną, sumažina transepiderminį vandens netekimą ir odos jautrumą. Tinka psoriaze sergantiems žmonėms.
Nr. 3. „Balsan“ rankų ir pėdų losjonas šalina odeles apie nagus ir apnašas, balina nago paviršių. Saugiai šalina nuospaudas ir sukietėjusią kulnų odą.
Nr. 4–6. „Balsan“ rankų ir pėdų kremas kasdienei priežiūrai. Stiprina nago pagrindą, drėkina odą, šalina mažučius odos įtrūkius. Su augaliniais ekstraktais.
Nr. 7. „Balsan“ Negyvosios jūros druska pėdų vonelėms su didele mineralų koncentracija ir eteriniais aliejais. Stiprina ir minkština odą, dezinfekuoja.
Nr. 8. „Balsan“ atpalaiduojamoji pėdų vonelė su žolelių ekstraktu skleidžia raminamą kvapą, minkština odą. Tinka masažinėms vonelėms, neputoja.
Nr. 9, 10. „Balsan“ purškiamasis preparatas nuo pėdų prakaitavimo su mėtų ekstraktu veiksmingas 24 valandas. Apsaugo nuo pėdų grybelio ir sutraukia odą.