Balzamas atgaivinantis plaukų spalvą COLOR COOL BLONDE (200 ml)

  • Balzamas atgaivinantis plaukų spalvą COLOR COOL BLONDE (200 ml)
Prekės kodas: 401560025072
Prieinamumas:Sandėlyje
Kaina: 12.30€
Kiekis: - ARBA -

Balzamas atgaivinantis spalvą Wella Color Cool Blonde – tai šaltus šviesius plaukų tonus atgaivinanti ir išlaikanti profesionali plaukų priežiūros priemonė. Naudojant balzamą plaukai nuolat atrodys lyg ką tik nudažyti, taps ryškesni, švelnesni ir natūraliai žvilgės.

Balzamas Wella Color Cool Blonde paryškina plaukų spalvą ir dėl savo unikalios Magnetic Color technologijos padeda ją išlaikyti net dvigubai ilgiau negu kiti kondicionieriai. Balzamo sudėtyje esančios plaukus puoselėjančios medžiagos įsiskverbia giliai į plaukus ir intensyviai drėkina, todėl plauko paviršius tampa lygesnis ir švelnesnis. Malonaus kvapo švelnus balzamas minkština plaukus, padaro juos paklusnesnius ir saugo nuo neigiamo aplinkos poveikio, o jame esantys spalvų pigmentai suteikia šaltiems šviesiems plaukų tonams ryškumo ir gyvybingumo. Balzamas  Wella Color Cool Blonde puikiai tinka kasdieniniam naudojimui tiek natūraliems, tiek dažytiems visų tipų plaukams, o inovatyvi formulė neleidžia plaukams išblukti bei įgauti gelsvų varinių atspalvių.

Naudojimo instrukcija: Balzamą Wella Color Cool Blonde paskirstykite ant švarių drėgnų plaukų. Atsižvelgdami į pageidaujamą spalvos intensyvumą palikite 3-5 minutėms ir gerai išskalaukite. Džiovinkite ir formuokite kaip įprastai. Geriausiams rezultatams pasiekti naudokite kartu su Wella Professionals Colour ir Wella Professionals Care Brilliance linijų plaukų priežiūros priemonėmis. Nenaudokite, jei galvos oda yra pažeista, sudirginta ar labai jautri.

Parašyti įvertinimą
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras