Balzamas atgaivinantis plaukų spalvą COLOR WARM BLONDE (200 ml)

  • Balzamas atgaivinantis plaukų spalvą COLOR WARM BLONDE (200 ml)
Prekės kodas: 401560025320
Prieinamumas:Sandėlyje
Kaina: 12.30€
Kiekis: - ARBA -

Balzamas atgaivinantis spalvą Wella Color Warm Blonde – tai šiltus šviesius plaukų atspalvius atgaivinanti ir išlaikanti profesionali plaukų priežiūros priemonė. Plaukai akimirksniu tampa švelnesni, ryškesni ir gyvybingai žvilga tarsi ką tik nudažyti.

Balzamas Wella Color Warm Blonde, sukurtas pagal unikalią Magnetic Color technologiją, efektyviai paryškina plaukų spalvą ir išlaiko ją net dvigubai ilgiau negu kiti kondicionieriai. Praturtintas plaukus puoselėjančiomis medžiagomis balzamas giliai įsiskverbia į plaukus, lygina jų paviršių ir intensyviai drėkina. Plaukai tampa minkštesni, glotnesni ir paklusnesni. Malonaus kvapo švelni plaukų priežiūros priemonė savo sudėtyje turi spalvų pigmentų suteikiančių šiltiems šviesiems plaukų tonams ryškumo ir gyvybingumo. Inovatyvi balzamo Wella Color Warm Blonde formulė puikiai tinka kasdieniniam naudojimui tiek natūraliems, tiek dažytiems visų tipų plaukams ir užtikrina greitus ir akivaizdžius rezultatus.

Naudojimo instrukcija: Balzamą Wella Color Warm Blonde paskirstykite ant drėgnų, išplautų plaukų. Palaikykite 3-5 minutes ir gerai išskalaukite. Džiovinkite ir formuokite kaip įprastai. Geriausiams rezultatams pasiekti, rekomenduojama naudoti kartu su Wella Professionals Colour ir Wella Professionals Care Brilliance linijų plaukų priežiūros priemonėmis. Nenaudokite, jei galvos oda yra pažeista, sudirginta ar labai jautri.

Parašyti įvertinimą
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras