Balzamas atgaivinantis plaukų spalvą COLOR WARM BRUNETTE (200 ml)

  • Balzamas atgaivinantis plaukų spalvą COLOR WARM BRUNETTE (200 ml)
Prekės kodas: 401560025338
Prieinamumas:Sandėlyje
Kaina: 12.30€
Kiekis: - ARBA -

Balzamas atgaivinantis spalvą Wella Color Warm Brunette - spalvą atgaivinantis, natūraliai rudiems ar dažytiems šilto atspalvio plaukams skirta priežiūros priemonė, suteikianti plaukų spalvai šviežumo bei išlaikanti ją ilgą laiką. Plaukų spalva yra apsaugoma, atgaivinama.

Balzamas Wella Color Warm Brunette yra švelnios tekstūros ir maloniai kvepia. Pripildytas plaukus kondicionuojančiomis veikliosiomis medžiagomis balzamas giliai įsiskverbia į plaukus ir juos puoselėja, tačiau neapsunkina. Sudėtyje esantys spalvų pigmentai išryškina ir pagyvina plaukų atspalvius. Dėl unikalios Magnetic Color technologijos plaukų spalva išsilaiko dvigubai ilgiau. Naudojant balzamą plaukai yra nuolat drėkinami, plauko paviršius pasidaro lygesnis, todėl plaukai tampa minkštesni, glotnesni ir paklusnesni. Balzamas Wella Color Warm Brunette puikiai tinka tiek natūraliems, tiek ir dažytiems visų tipų plaukams. Norint išlaikyti intensyvesnę spalvą, galima naudoti kasdien arba pagal poreikį. 

Naudojimo instrukcija: Balzamą Wella Color Warm Brunette  paskirstykite ant drėgnų, išplautų plaukų. atsižvelgdami į pageidaujamą spalvos intensyvumą palaikykite 3-5 minutes ir gerai išskalaukite. Džiovinkite ir formuokite kaip įprastai. Optimaliausi rezultatai pasiekiami naudojant kartu su Wella Professionals Colour ir Wella Professionals Care Brilliance linijų plaukų priežiūros priemonėmis. Nenaudokite, jei galvos oda yra pažeista, sudirginta ar labai jautri.

Parašyti įvertinimą
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras