Balzamas atgaivinantis plaukų spalvą COLOR COOL BRUNETTE (200 ml)

  • Balzamas atgaivinantis plaukų spalvą COLOR COOL BRUNETTE (200 ml)
Prekės kodas: 401560025272
Prieinamumas:Sandėlyje
Kaina: 12.30€
Kiekis: - ARBA -

Balzamas atgaivinantis spalvą Wella Color Cool Brunette - spalvą atgaivinantis balzamas yra natūraliai rudiems ar dažytiems šalto atspalvio plaukams skirta priežiūros priemonė, suteikianti plaukų spalvai šviežumo bei išlaikanti ją ilgą laiką. Plaukų spalva yra apsaugoma, atgaivinama. Naudojant balzamą plaukai tampa šilko švelnumo ir nuostabiai spindintys.

Balzamas Wella Color Cool Brunette paryškina plaukų spalvą ir dėl savo unikalios Magnetic Color technologijos padeda ją išlaikyti net dvigubai ilgiau negu kiti kondicionieriai. Balzamo sudėtyje esančios plaukus puoselėjančios medžiagos įsiskverbia giliai į plaukus ir intensyviai drėkina, todėl plauko paviršius tampa lygesnis ir švelnesnis. Malonaus kvapo švelnus balzamas minkština plaukus, padaro juos paklusnesnius ir saugo nuo neigiamo aplinkos poveikio.

Naudojimo instrukcija: Balzamą Wella Color Cool Blonde paskirstykite ant švarių drėgnų plaukų. Atsižvelgdami į pageidaujamą spalvos intensyvumą palikite 3-5 minutėms ir gerai išskalaukite. Džiovinkite ir formuokite kaip įprastai. Geriausiams rezultatams pasiekti naudokite kartu su Wella Professionals Colour ir Wella Professionals Care Brilliance linijų plaukų priežiūros priemonėmis. Nenaudokite, jei galvos oda yra pažeista, sudirginta ar labai jautri.

Parašyti įvertinimą
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras