Atkuriamasis losjonas plaukams MATRIX Advances Keratindose Pro-keratin+Silk (200 ml)

  • Atkuriamasis losjonas plaukams MATRIX Advances Keratindose Pro-keratin+Silk (200 ml)
Prekės kodas: 88448610427
Prieinamumas:Sandėlyje
Kaina: 12.80€
Kiekis: - ARBA -

MATRIX Biolage Advances Keratindose Pro-keratin+Silk - nenuplaunamas losijonas plaukams atstatyti. Naudojant losijoną plaukai taps paklusnesni, mažiau garbanosis, žvilgės, atrodys sveikesni. Kondicionuojanti losijono formulė stiprina išsekusius plaukus, neleisdama jiems prarasti drėgmės. Taip pat plaukai bus lengvai šukuojami. Losijono sudėtyje yra šilkas ir keratinas, kurie svarbūs plaukams.

Mūsų plaukai yra net iki 90 procentų sudaryti iš keratino. Jis stiprina ir atstato plaukų struktūrą. Dėl blogos mitybos, streso ir  kitokių įvairiausių veiksnių, mes prarandame daug keratino, dėl to mūsų plaukai tampa nebe tokie gyvybingi, paklusnūs, praranda žvilgesį. Todėl keratinas būtinas plaukams.

Šilkas mūsų plaukus minkština , suteikia spindesio  ir nuostabią išvaizdą. Šilko proteinai prasiskverbia į plauko vidų, jį atstato, suteikia blizgesio. Natūraliai plaukai turi neigiamą krūvį, o šilkas  - teigiamą. Todėl šilkas plaukuose natūraliai išsaugomas ir mažina plaukų elektrinimąsi. Taigi šių dviejų „pagalbininkų“ dėka , galėsite džiaugtis sveikais, atgaivintais, spindinčiais plaukais. Losijonas yra patogioje pakuotėje su purškikliu, todėl losijoną ant plaukų paskirstysite itin lengvai.

Naudojimas: purškite ant drėgnų, išplautų, rankšluosčiu nusausintų plaukų. Paskirstysite tolygiai losijoną šukų pagalba. Plaukus formuokite kaip įprastai. Prireikus galima losijoną pakartotinai purkšti ir ant sausų plaukų

Parašyti įvertinimą
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras