Plaukų putos suteikiančios apimties CHI Magnified Volume Spray Foam (227 g)

  • Plaukų putos suteikiančios apimties CHI Magnified Volume Spray Foam (227 g)
Prekės kodas: chi-magnified-volume-spray-foam
Prieinamumas:Sandėlyje
Kaina: 13.50€
Kiekis: - ARBA -

CHI Magnified Volume putos suteikia jūsų plaukams apimties ir pakelia juos nuo pat šaknų. Tai putos tinkančios formuoti įvairias šukuosenas. Malonaus kvapo. CHI Magnified Volume putų sudėtyje yra šilko molekulių, kurios įsigeria į vidines plaukų struktūras ir taip juos stiprina, palaiko drėgmės balansą ir suteikia nuostabaus spindesio. Šios apimties suteikiančios plaukų putos yra specialiai sukurtos ploniems plaukams. Plaukų vaško sudėtis yra praturtinta CH I44 keramikos (susidedančio iš 44 mineralinių komponentų) ir baltymų kompleksais, kurie susigerdami į plauko vidų jį sustiprina ir suteikia žvilgesio. 

Naudojimas: prieš naudojant putas suplakite. Purkškite putas prie pat šaknų arba per visą plaukų ilgį ant rankšluosčiu nusausintų plaukų. Arba padenkite delnus putomis. Įmasažuokite jas į išplautus ir nusausintus plaukus. Suformuokite norimo stiliaus šukuoseną. 

Atsargumo įspėjimai: labai degi, flakone aukštas slėgis, įkaitintas gali sprogti. Saugoti nuo karščio, įkaitusių paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ir kitų degių paviršių. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Parašyti įvertinimą
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras