Plaukų tiesinimo kremas stiprios fiksacijos Londa Tame It sleeking (200 ml)

  • Plaukų tiesinimo kremas stiprios fiksacijos Londa Tame It sleeking (200 ml)
Prekės kodas: londa-tame-It-sleeking-200-ml
Prieinamumas:Sandėlyje
Kaina: 14.40€
Kiekis: - ARBA -

Kremas plaukams Londa Professional Tame It sleeking – skirtas stipriai fiksacijai, tiesinamasis kremas. Padeda ištiesinti banguotus ar garbanotus plaukus, idealiai išlygina net pačius storiausius plaukus ir paverčia juos švelniais, paklusniais bei lengvai formuojamais modeliniam šukavimui.

Kremas plaukams Londa Professional Tame It patobulintas revoliucine technologija – 3D –Sculpt. Lengvai sukursite pačias išradingiausias modelines šukuosenas, o taip pat galėsite ilgai jomis mėgautis. Veikiamoji technologija pasireiškia trimis etapais:
•    Didina plaukų apimtį nuo šaknų iki pat plaukų galiukų
•    Mikropolimerai sukuria bei fiksuoją tokią šukuosenos formą kokią pageidaujate
•    Pavečia plaukus spindinčiais, o taip pat išlaiko fiksaciją ilgam, todėl ilgai atrodysite taip kaip norėsite ne vieną akimirką, o visas 24 valandas.

Kremas plaukams praturtintas unikaliomis medžiagomis, tokiomis kaip ricinos aliejus bei kalcis. Todėl plaukai ne tik atrodys nepriekaištingai, o taip pat bus pamaloninti naudingomis savybėmis, kurios būtinos puoselėjant gyvybingumą bei spalvos sodrumą.

Naudojimosi instrukcija: išplaukite plaukus šampūnu bei kondicionieriumi, rekomenduojama Londa Professional linijos produktais. Tada nusausinkite plaukus rankšluosčiu. Tolygiai tepkite kremą plaukams ant sausų arba drėgnų plaukų. Norint pasiekti ypač stiprią fiksaciją, rekomenduojama naudoti karščio formavimo priemones, džiovintuvą.

Parašyti įvertinimą
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras