Saugios nagų priežiūros priemonės

Šiandien nagų priežiūros srityje galima išskirti kelias manikiūro ir pedikiūro rūšis, kurios skiriasi odelės apie nagą tvarkymo būdais.

Vakarų Europoje ir JAV įprasta nenaudoti aštrių kirpimo įrankių, kadangi, naudojant aštrius įrankius, rizikuojama pažeisti odeles, kurios apsaugo po jomis esančią tarpląstelinę medžiagą nuo bakterijų. Po odele formuojasi ir auga nagas, taigi odelės pažeidimas klientui dažnai sukelia skausmą, infekciją, gali lemti ir nago deformaciją.

Pedikiūro procedūros metu dažnai tenka pašalinti sukietėjusią kulnų odą, vadinamą kalusu, ir susidariusias nuospaudas. Organizmas pats sukuria storą odos sluoksnį – kalusą, tad jis turi būti pašalinamas labai atsargiai ir higieniškai. Pavyzdžiui, klientui avint uždarus batus, jo pėda ilgą laiką būna bakterijoms idealioje terpėje – šiltai ir drėgnai. Todėl net menkiausias paviršinis įpjovimas, netinkamai šalinant kalusą ar nuospaudas, gali sukelti rimtą infekciją. Patikimas būdas to išvengti – atsisakyti visų aštrių įrankių ir patarti klientui, kaip saugiai prižiūrėti savo pėdas.

„Kvapų Oazė“ pradėjo rengti seminarus manikiūro ir pedikiūro specialistams, kuriuose atskleidžiamos saugaus manikiūro ir pedikiūro paslaptys. Praktiniuose užsiėmimuose naudojamos Vokietijos bendrovės „Balsan“ priemonės. Šie gaminiai išsiskiria saugumu ir yra specialiai sukurti manikiūro ir pedikiūro procedūroms, todėl nebereikia naudoti kitų priemonių. „Balsan“ gaminiai padeda šalinti sukietėjusią kulnų odą, nuospaudas, odeles apie nagus ir apnašas, taip pat balinti nagus ir atkurti rankų bei pėdu odos drėgmės pusiausvyrą.
Visos „Balsan“ priemonės patvirtintos dermatologų, saugios ir sertifikuotos, todėl tinka ir besi laukiančioms moterims ar cukriniu diabetu sergantiems žmonėms.
„Kvapų Oazė“  yra oficialusis „Balsan“ kompanijos atstovas.