Vokiečių kompanijos produktai rankų ir kojų priežiūrai

   UAB „Kvapų Oazė“ pristato naujos kartos produktus, skirtus rankų ir kojų priežiūrai. „Balsan“ – vokiškos rankų ir kojų priežiūros priemonės, pakeičiančios tradicinį manikiūrą ir pedikiūrą. Unikalu, kad tie patys produktai skirti ir rankų, ir kojų priežiūrai, todėl nebereikia skirtingų priemonių. Itin aukšti vokiškos kokybės standartai lėmė, kad visi komponentai, esantys produktų sudėtyje, yra atrenkami ir testuojami ne priklausomuose institutuose, o gamyba griežtai kontroliuojama. Rezultatas – kokybė ir saugumas, leidžiantis „Balsan“ produkciją naudoti nėščioms moterims, cukriniu diabetu sergantiems žmonėms ir net vaikams.

   „Balsan“ rankų ir pėdų losjonas padeda veiksmingai šalinti nagų odeles, balina nagų paviršių, panaikindamas susikaupusias apnašas, naudojamas manikiūro ir pedikiūro procedūroms. Losjonas pritaikytas ir nuospaudoms bei sukietėjusiai kulnų odai šalinti. Taip nenaudojami aštrūs įrankiai ir odos nebereikia kirpti ar kitaip dirginti. Tai padeda išvengti sveikos odos pažeidimų per procedūras.

   „Balsan“ rankų ir pėdų kremas naudojamas kasdienei priežiūrai. Kreme gausu subalansuotų šviežių augalinių ekstraktų, kurie minkštiną odą ir suteikia jai malonų gaivos pojūtį. Naudojant kremą, stiprinamas nagų pagrindas, atkuriamas odos drėgmės balansas ir šalinami smulkūs odos įtrūkimai.

   „Balsan“ masažinis kojų kremas su žolelių ekstraktais skirtas atpalaiduojamajam masažui ir pėdų kaukėms. Kreme esančios vaistažolės atgaivina pavargusias kojas ir pėdas. Mėlynosios eglės ekstraktas ir kamparo aliejus atpalaiduoja raumenis, malšina skausmą ir nuovargį bei stangrina odą. Masažas su šiuo kremu ne tik efektyviai drėkina, švelnina odą, bet ir ją dezodoruoja bei vėsina. Sudėtyje esantis hamamelio eks- traktas turi kraujagysles sutrau- kiančių savybių, todėl masažas su šiuo kremu ypač rekomenduo- jamas žmonėms, turintiems venų varikozės problemų.

   „Balsan“ kremas su sintetintu šlapalu odos įtrūkimams šalinti. Kremas šalina rankų ir pėdų odos įtrūkimus, drėkina išsausėjusias alkūnes, kelius. Šio kremo efektyvumas buvo patvirtintas tyrimų Vokietijoje metu. Vos per 3–4 savaites kremas sustiprina odos struktūrą 50–90 %, todėl rezultatą pastebėsite netrukus. Sudėtyje esantis kosmetinis šlapalas minkština rageną, sumažina transepiderminį vandens netekimą, jautrumą dirgikliams ir padidina odos drėgmę. Šis kremas tinka ir psoriaze sergantiems žmonėms.
   „Balsan“ žolelių ekstraktas atpalaiduojančioms pėdų vonelėms. Sudėtyje esantys čiobreliai turi dezinfekcinių savybių, o eukalipto ir melsvosios eglės ekstraktai malšina raumenų skausmą. Žolelių ekstraktas atpalaiduoja pavargusias pėdas ir skleidžia gaivų, raminantį kvapą. Ekstraktas tinka masažinėms vonelėms, neputoja.

   „Balsan“ Negyvosios jūros druska pėdų vonelėms. Negyvosios jūros druskoje yra didelė mineralų koncentracija, todėl, veikdama kartu su sudė- tyje esančiais eteriniais aliejais, druska efektyviai stiprina odą ir minkština rageną, o jūros druskos ir arbatmedžio aliejų derinys dezinfekuoja odą.

   „Balsan“ purškiamas preparatas nuo pėdų prakaitavimo (su mėtų ekstraktu) suteikia efektyvią 24 valandų apsaugą nuo kojų prakaitavimo ir nemalonaus kvapo. Ši priemonė puikiai veikia karštu oru ar nešiojant uždarus batus visą dieną. Mėtų ekstraktas gaivina ir ramina kojų odą, neleidžia jai prakaituoti. Kamparo aliejus veikia antimikrobiškai ir sutraukia odą, o ricinos aliejus minkština rageną.